Optimalizováno pro Internet Explorer >= 8.0 a Mozilla Firefox >= 3.5 v rozlišení 1024x768 bodů
Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Kněžpole

Kněžpole 100
68712 Bílovice
IČ: 75023601

(+420)572587183
ms@zsknezpole.cz

Návštěvnost
TOPlist
 
Sdělení
 
Datum zveřejnění
25.08.2020 11:48:16
Úterý
Oznámení rodičům

 

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci, související s pandemií onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-COV-2, si Vás dovolujeme upozornit na přísná pravidla, kterými se naše mateřská škola řídí.

 

1. Do mateřské školy je přijato dítě jen zcela zdravé! To znamená bez jakýchkoliv příznaků respiračního onemocnění - rýma, kašel, zvýšená tělesná teplota nebo horečka a to i samostatně, nejen v kombinaci! Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest nesmí do mateřské školy vstoupit (tím je myšleno jak dítě, tak osoba, která dítě přivádí.)

2. Rodič předává dítě přítomnému pedagogickému pracovníkovi vždy s ústní informací, že dítě netrpí žádnými projevy respiračního onemocnění a cítí se zdrávo.

3. V případě, že se u dítěte během dne objeví známky respiračního onemocnění, bude neprodleně telefonicky kontaktován rodič, který je povinný si pro dítě okamžitě (v co možná nejkratším časovém úseku) do MŠ přijet.

4. U dětí, které trpí alergií, je nutné donést písemné potvrzení od lékaře, že je dítě léčeno alergologem a v období, které specifikuje lékař ve zprávě, je projev rýmy a kašle alergického původu. Bez této zprávy NENÍ MOŽNÉ, aby dítě setrvalo v kolektivu.

5. Před vstupem do třídy MŠ si dítě za pomoci rodičů řádně umyje ruce vodou a tekutým mýdlem.

Žádáme Vás tímto, abyste tato pravidla respektovali. Respektováním a dodržováním těchto pravidel chráníte nejen své děti, ale také sebe a v neposlední řadě i nás, pedagogické pracovníky a provozní personál mateřské školy!

V naší mateřské škole se maximálně snažíme, aby nedocházelo k přenosu jakéhokoliv infekčního onemocnění a v rámci onemocnění COVID-19 ještě více zpřísňujeme pravidla hygieny, včetně důležitého prvku nácviku hygienického mytí rukou u dětí.

 

 

Titulní strana Titulní strana
Dnes je
Hledání
Text:
Sdělení ze dne
25.08.2020
Úterý
Oznámení rodičům
  Vážení rodiče, vzhledem k současné...
26.08.2021
Čtvrtek
Organizace dětí při příchodu do MŠ a odchodu
Předávání dětí probíhá standartním...
Jídelníček
28.01.2022
Přesnídávka: pomazánka drůbeží,...
Administrace
Heslo:
Heslo pro Administraci
© Copyright 2009 - 2022 MŠ Kněžpole. WebDesign: WebHosting: www.isol.cz
Nápověda k přihlášení

Zadejte prosím do pole Heslo: platné přihlašovací heslo a klikněte následně na tlačítko Přihlásit.