Optimalizováno pro Internet Explorer >= 8.0 a Mozilla Firefox >= 3.5 v rozlišení 1024x768 bodů
Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Kněžpole

Kněžpole 100
68712 Bílovice
IČ: 75023601

(+420)572587183
ms@zsknezpole.cz

Návštěvnost
TOPlist
 
Sdělení
 
Datum zveřejnění
13.05.2020 16:08:59
Středa
Oznámení rodičům

 

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci, související s pandemií onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-COV-2, si Vás dovolujeme upozornit na přísná pravidla, kterými se naše mateřská škola řídí.

Při prvním vstupu do MŠ je zákonný zástupce povinen podepsat písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění za posledních 14 dnů (kašel, rýma, zvýšená tělesná teplota, horečka, ztráta chuti, čichu) a písemné seznámení s vymezením rizikových skupin stanovených MZ!

BEZ PODEPSÁNÍ TĚCHTO PROHLÁŠENÍ NEMŮŽE BÝT DÍTĚ POPRVÉ VPUŠTĚNO DO MATEŘSKÉ ŠKOLY!

1. Do mateřské školy je přijato dítě jen zcela zdravé! To znamená bez jakýchkoliv příznaků respiračního onemocnění - rýma, kašel, zvýšená tělesná teplota nebo horečka a to i samostatně, nejen v kombinaci! Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest nesmí do mateřské školy vstoupit (tím je myšleno jak dítě, tak osoba, která dítě přivádí.)

2. Rodič předává dítě přítomnému pedagogickému pracovníkovi vždy s ústní informací, že dítě netrpí žádnými projevy respiračního onemocnění a cítí se zdrávo.

3. V případě, že se u dítěte během dne objeví známky respiračního onemocnění, bude neprodleně telefonicky kontaktován rodič, který je povinný si pro dítě okamžitě (v co možná nejkratším časovém úseku) do MŠ přijet.

4. U dětí, které trpí alergií, je nutné donést písemné potvrzení od lékaře, že je dítě léčeno alergologem a v období, které specifikuje lékař ve zprávě, je projev rýmy a kašle alergického původu. Bez této zprávy NENÍ MOŽNÉ, aby dítě setrvalo v kolektivu.

5. Před vstupem do třídy MŠ si dítě za pomoci personálu řádně umyje ruce vodou a tekutým mýdlem.

Žádáme Vás tímto, abyste tato pravidla respektovali. Respektováním a dodržováním těchto pravidel chráníte nejen své děti, ale také sebe a v neposlední řadě i nás, pedagogické pracovníky a provozní personál mateřské školy!

V naší mateřské škole se maximálně snažíme, aby nedocházelo k přenosu jakéhokoliv infekčního onemocnění a v rámci onemocnění COVID-19 ještě více zpřísňujeme pravidla hygieny, včetně důležitého prvku nácviku hygienického mytí rukou u dětí.

 

 

Titulní strana Titulní strana
Dnes je
Hledání
Text:
Sdělení ze dne
13.05.2020
Středa
Oznámení rodičům
  Vážení rodiče, vzhledem k současné...
28.05.2020
Čtvrtek
Organizace dětí při příchodu do MŠ a odchodu
Při příchodu do MŠ předáte dítě mezi...
30.06.2020
Úterý
Uzavření provozu MŠ v době letních prázdnin
Z důvodu výjimečné situace bude provoz MŠ...
Jídelníček
10.07.2020
Přesnídávka: pomazánka cizrnová, pletýnka, okurek,...
Administrace
Heslo:
Heslo pro Administraci
© Copyright 2009 - 2020 MŠ Kněžpole. WebDesign: WebHosting: www.isol.cz
Nápověda k přihlášení

Zadejte prosím do pole Heslo: platné přihlašovací heslo a klikněte následně na tlačítko Přihlásit.